Sposób dostawy i płatności w sklepie Mothers' Queendom

Dostawa w Polsce

 

Termin dostawy od wysłaniaKoszt z VATPobranie

1. Inpost Kurier       

1-2 dni robocze20 zł23 zł

Dostawy zwykle w późnych godzinach wieczornych. Termin dostawy zwykle 1 lub 2 dni robocze. Usługa zapewnia drugą próbę doręczenia lub za zgodą odbiorcy doręczenie jej do najbliższego Punktu Obsługi Klienta InPost. Dodatkowo istnieje możliwość przekierowania przesyłki do Paczkomatu, Punktu InPost lub sąsiada.

 

2. InPost Paczkomaty       

24h15 zł

Paczkomaty InPost to największa na świecie sieć urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek. Maszyny są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Usługa ta łączy niską cenę z błyskawicznym terminem dostawy, a także wygodą i swobodą odbioru dla klienta.

Pełna lista wszystkich punktów Paczkomatowych znajduje się tutaj.

 

Dostawa w Europie

 

Przesyłka do krajów EU
Kurier2-5 dni robocze150 zł
Poczta Polska5-7 dni robocze100 zł

Po przygotowaniu Twojego zamówienia do wysyłki, otrzymasz maila lub sms z numerem listu przewozowego. Poprzez niego możesz sprawdzić status doręczenia Twojej przesyłki.

1. Szybki przelew / Karta płatnicza / BLIK

 

Zamówienie realizujemy przez największą firmę do obsługi płatności Przelewy24 – system autoryzacji kart płatniczych oraz szybkich przelewów bankowych. Gwarantuje to najwyższy poziom bezpieczeństwa wszystkim naszym klientom.

Zamówienie zostanie zrealizowane po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto.

2. Płatność z PayPal

 

PayPal

Jeśli posiadasz konto w PayPal, to szybko i bezpiecznie zapłacić. A jeśli nie, to może warto założyć konto, jeśli często robisz zakupy przez Internet?

PayPal jest serwisem umożliwiającym Ci dokonywanie płatnoścu, wysyłanie pieniędzy oraz otrzymywanie płatności bez konieczności ujawniania swoich danych finansowych i osobowych.

3. Płatność tradycyjnym przelewem

 

Zamówienie zostanie zrealizowane po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto.

W tytule przelewu należy wpisać:

  • Numer zamówienia
  • Twój adres email.

Podanie innego tytułu przelewu może opóźnić lub nawet uniemożliwić poprawne zaksięgowanie wpłaty, a tym samym opóźnić realizację Twojego zamówienia.

4. Płatność za pobraniem

 

Jeżeli złożysz zamówienie, wybierając tę formę płatności, od razu przystąpimy do jego realizacji: skompletujemy, zapakujemy i najszybciej jak to możliwe wyślemy do Ciebie przesyłkę.

Kurier, który dostarczy Ci przesyłkę, pobierze od Ciebie zapłatę za całe zamówienie i przekaże ją nam.

Wszelkie pytania i wątpliwości proszę kierować pod numer telefonu: +48 606 505 654 lub email: uyanga@mothersqueendom.com

Share This